martinhuf.com

  • fotograf
  • svatby
  • portréty
  • produkty
  • nemovitosti

Ceník služeb

Portrétní focení – SINGLE

1 500 Kč

Obsahuje focení jedné osoby (cca 1 – 1,5 hodiny focení).
Záleží pouze na Vás, jaký styl portrétu si vyberete – fashion, glamour, těhotenské, business, atd.
10 profesionálně upravených fotografií v elektronické podobě.
Každá další fotografie navíc – 200 Kč za kus.
Focení probíhá v exteriéru.
Rezervace termínu e-mailem.
Pokud nevíte, co si na focení obléct, přejděte na stránku Otázky a odpovědi.

Portrétní focení – MAXI

2 000 Kč

Obsahuje focení rodiny, párů, skupinek, s Vašimi mazlíčky, párové těhotenské focení, apod. (cca 1,5 – 2 hodiny focení).
10 profesionálně upravených fotografií v elektronické podobě.
Každá další fotografie navíc – 250 Kč za kus.
Focení probíhá v exteriéru.
Rezervace termínu e-mailem.
Pokud nevíte, co si na focení obléct, přejděte na stránku Otázky a odpovědi.

Focení produktů, interiérů, nemovitostí

cena dohodou

Fotografie na web, e-shop či jako obsah na sociální sítě. Tento typ focení je zcela individuální dle zadání, náročnosti a celkového počtu výsledných fotografií.
Proto mě, prosím, kontaktujte e-mailem nebo telefonicky s Vaší konkrétní představou a požadavky.

Focení plesů, večírků, firemních akcí, reportáže

První hodina 2 000 Kč, každá další hodina 1 000 Kč

Rád zdokumentuji Vaši párty, maturitní ples, firemní večírek, koncert či jinou společenskou událost, kterou pořádáte. Odměnou Vám bude spousta fotek s důležitými okamžiky a momenty, ke kterým se budete rádi vracet. Vždy se snažím zachytit atmosféru z různých úhlů pohledu, stejně tak mě můžete kdykoliv odchytit kvůli skupinové fotce apod. Prostě jsem s foťákem neustále v pohybu. 🙂 Výsledné fotografie zasílám v elektronické podobě. Rezervace termínu či jiná přání můžeme domluvit prostřednictvím e-mailu.

Individuální kurz – Úprava fotek v Lightroomu

2 000 Kč

Individuální kurz zaměřený na úpravy fotek v programu Adobe Lightroom. Ukážeme si, jak zefektivnit celé workflow, od importu fotek, třídění, úpravu až po export finální fotky. Probereme jednotlivé nástroje a funkce, např. jak skládat panorama nebo HDR (díky tzv. expozičnímu bracketingu) atd.
Možno osobně i online.
Varianta osobního kurzu platí pro Ostravu či okolí, ideálně u Vás doma. V případě, že vlastníte notebook, je možné se sejít v nějaké klidné kavárně či jiném veřejném místě. Podmínkou je mít vlastní zařízení, neboť z vlastní zkušenosti vím, že nejlépe se pracuje na zařízení, na které jste zvyklí.
Délka kurzu 3 hodiny.

Individuální kurz – Základy focení

4 000 Kč

Probereme všechno, s čím máte problémy, co Vám nejde nebo čemu nerozumíte. Vysvětlíme si základní pojmy jako čas, clona, ISO a jakým způsobem spolu souvisí. Jak využívat histogram při focení. Jak správně nastavit foťák a vytěžit z něj maximum. Řekneme si něco o kompozici, zlatém řezu, hyperfokální vzdálenosti, hloubce ostrosti, vyvážení bílé, rady a tipy (včetně aplikací, které mi ulehčují focení) apod. No prostě jak sami vidíte, je toho dost, takže to bude intenzivní a nudit se určitě nebudeme. 🙂
Kurz bude probíhat v terénu nebo v místě, na kterém se domluvíme, neboť není nic lepšího, než si nabité znalosti vyzkoušet hned v praxi.
Délka kurzu 4 – 5 hodin.

Máte základy zmáknuté a potřebovali byste se ve focení zase posunout dále? Napište mi a můžeme se domluvit na individuálním kurzu pro pokročilé.

Prodej autorských fotoobrazů

od 2 000 Kč

Líbí se Vám některá z mých fotografií a zároveň byste ji rádi měli pověšenou ve svém obývacím pokoji, kuchyni, záchodě atd., protože prostě žádnou takovou v obchodech nenajdete? 🙂
Základní formát je 60×40 cm – jedná se o kvalitní tisk na malířském plátně – 2 000 Kč, velikost 90x60cm – 2 800 Kč.

Po domluvě je i možnost zhotovení fotoobrazu na jiné materiály (kapa deska, deska Gatorfoam, hliníková deska, včetně různých druhů laminace) a v různých velikostech – více informací rád poskytnu e-mailem či telefonicky.

Tato webová stránka používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě mých webových stránek. Pokračováním toto berete na vědomí. Cookie Policy